Nieruchomości to moja pasja. Moje motto to profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność w działaniu.

Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczęłam kilkanaście lat temu i tak już zostało. Rozkochała mnie w nich znana ekspert w tej dziedzinie prof. Ewa Kucharska – Stasiak, która na jednym ze swoich wykładów z takim zamiłowaniem i pasją opowiadała o nieruchomościach, iż postanowiłam kształcić się w tym temacie.  Po prawie 20 latach czynnej pracy na różnym gruncie nieruchomości nie wyobrażam sobie innej drogi zawodowej. Wykształcenie zawodowe związane z tematyką:  inwestycje i nieruchomości, licencja zarządcy, liczne szkolenia branżowej, praca z wiodącymi developerami na rynku nieruchomości oraz współpraca z wspólnotami pozwoliły mi zdobyć tak bogate doświadczenie, iż mogę śmiało nazwać się ekspertem w tej dziedzinie.

Zdobytą wiedzę i doświadczenie postanowiłam spożytkować tworząc własną agencję. Celem tej agencji ma być wykonywanie pracy z zamiłowania i pasji. To agencja butikowa nie zajdziesz w niej wielu ofert. Pracuje maxymalnie na 5 zleceniach Każdy kto zdecyduje się ze mną współpracować będzie miał poczucie, iż nie mógł dokonać lepszego wyboru.

Swoją ofertę kieruję do developerów którzy potrzebują fachowej i kompleksowej obsługi inwestycji  na różnych etapach procesu inwestycyjnego od momentu projektowania osiedla po przekazanie kluczy klientowi polegającej mi.in na stworzeniu biura sprzedaży, wsparciu sprzedażowym istniejącego biura developera jak również szkoleniu pracowników działu sprzedaży.

Nieruchomości to mój świat, uwielbiam kontakt z ludźmi, potrafię ich słuchać i skutecznie odpowiadam na ich potrzeby   .

Ponieważ znalezienie wymarzonej nieruchomości jest niezwykle trudne i niekiedy spędza sen z powiek. Moja oferta skierowana jest do osób które nie chcą robić tego samodzielnie ale chcą skorzystać z pomocą eksperta. Moje usługi oferuję również osobom, które szybko i skutecznie chcą sprzedać swoje nieruchomości.  Gwarantuje pełen profesjonalizm i zaangażowanie w działaniu.