Hiszpania


Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości położonych na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii.
Costa Blanka jest uważana przez wielu za najpiękniejsze wybrzeże Hiszpanii a nawet całego Morza Śródziemnego. O wyjątkowości regionu świadczy fakt, że za sprawą słonych jezior uznawany jest za jeden z najzdrowszych do życia w całej Europie. Dodatkowym atutem Costa Blanca są piękne piaszczyste plaże morskie jak również nasłonecznienie. Jest tutaj 330 słonecznych dni w roku! Region ten jest doskonale skomunikowany: lotnisko w Alicante obsługuje połączenia na wiele
europejskich lotnisk, w tym na sześć w Polsce. Z dworca kolejowego można w kilka godzin dojechać szybką koleją do Madrytu czy Barcelony. Dla zmotoryzowanych proponujemy: hiszpańską sieć autostrad która jest najdłuższa w całej Europie.
W pobliżu znajduje się wiele miejsc godnych odwiedzenia: zabytki, winnice, gaje oliwne, sady cytrusowe. Jest naprawdę pięknie, bajecznie, słonecznie i wakacyjnie.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami w Hiszpanii jesteśmy w stanie zaproponować Państwu każdy rodzaj nieruchomości, bez względu na jego przeznaczenie: jako inwestycja, na wynajem (długoterminowy lub wakacyjny) czy miejsce odpoczynku.

Poniżej prezentuję przykładową ofertą mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego wybrzeża Costa Blanca.

Rynek pierwotny

Hiszpania, Costa Blanca
    • Powierzchnia: 73-164 m2
    • Pokoje: 2-3
    • Cena: 141.000-244.000 EUR

Hiszpania posiada bogatą ofertę nieruchomości na rynku pierwotnym. Można dokonać wyboru nieruchomości z prywatnym basenem, w bliższej lub dalszej odległości od morza (200m-8km), jak również bezpośrednim z widokiem na wodę. Proponowana oferta dotyczy nieruchomości 2-3 pokojowych o powierzchni od 73-164m2 w cenie od 141.000 do 244.000 EUR . Prezentowana oferta jest wstępną propozycją nowoczesnych zamkniętych osiedli z basenem, jacuzzi, parkingiem, placem zabaw dla dzieci i terenem sportowym. Można dokonać wyboru mieszkania prywatnym ogrodem jak i dużym tarasem. Nowoczesna architektura, domy ze ścianami ze szkła i stali absorbują promienie słoneczne dzięki czemu wnętrza są doskonale doświetlone i ogrzane. Mieszkania z rynku pierwotnego mają wykończone kuchnie i łazienki zatem nalezy tylko wybrać meble do środka i mieszkać.

Rynek wtórny

Hiszpania, Costa Blanca
  • Powierzchnia: 50-260 m2
  • Pokoje: 1-4
  • Cena: 63.000-380.000 EUR

Oferta z rynku wtórnego jest bardzo różnorodna. Można wybrać  od 1-4 pokoi o powierzchni od 50-260m2. Nieruchomości położone są w różnej odległości od morza od 200m do 5km,  z osiedlowymi basenami bądź prywatnymi do własnego użytku. Każda z nieruchomości jest w pełni wyposażona zatem dokonując zakupu można od razu do niej wejść i korzystać. Ceny proponowanych nieruchomości kształtują się od 63.000 do 380.000 EUR.

Urocza klasyczna architektura śródziemnomorska w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami wyposażenia wnętrz zapewnia niepowtarzalny komfort.
Przedstawiona prezentacja jest przykładową ofertą nieruchomości które można nabyć w słonecznej Hiszpanii Costa Blanca. Zatem zapraszam do przeanalizowania oferty i w przypadku chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszam do kontraktu.

Szukamy nieruchomości dla klienta tak by czuł się w nich komfortowo by spełniały  w 100% jego oczekiwania i były zgodne z  założonym budżetem.

Dlaczego zatem Hiszpania:

Po pierwsze, ze względu na klimat. Duże nasłonecznienie terenu sprzyja pozytywnemu nastawieniu do życia i zapewnia odpowiednią ilość witaminy d w organizmie.
Po drugie, ze względu zdrowie. Są tutaj słone jeziora tzw. Salinas dzięki którym tworzy się specyficzny mikroklimat idealny dla osób z chorobami układu oddechowego: astmą i alergią.
Po trzecie, ze względu na jakość życia. Hiszpanie to naród bardzo przyjazny, otwarty ludzie często bawią się na ulicach i często nawiązują nowe kontakty. Ceny produktów w porównaniu z Polską są dużo niższe. Żyje się tutaj łatwiej i przyjemniej.

Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą i wyboru tej nieruchomości która spełnia Państwa oczekiwania.