Klimatyczne mieszkanie w sopockiej kamienicy.

  • Miasto: Sopot
  • Dzielnica: Sopot Górny   Powierzchnia: 110m2
  • Pokoje: 3
  • Cena: 1.590.000 zł
Jeśli jesteś zwolennikiem sopockich kamienic, szukasz lokalizacji gdzie wszystko jest w zasięgu ręki: sklepy, knajpki, morze i potrzebujesz 3 pokoi to mam idealną propozycję dla Ciebie.

W stuletniej kamienicy na Zamenhofa w Sopocie mam do sprzedaży mieszkanie o wysokości 3,1m i powierzchni 110,13 m2 z pomieszczeniem przynależnym ( powierzchnia samego mieszkania jest koło 90m2  , piwnicy około 20 m2). Kamienica jest niezwykle kameralna znajduje się w niej zaledwie 8 mieszkań. Prężnie działająca wspólnota robi wszystko by mieszkało się w niej przyjemnie i nowocześnie, 10 lat temu została osuszona, wymieniono dach i całą elektrykę. W przeciąg 1-2 lat ocieplenie, odnowa elewacji i ogrodzenie terenu do parkowania.

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na podwyższonym parterze z balkonem a jego okna wychodzą na trzy strony świata: wschód, zachód, północ. Urządzone w jasnej kolorystyce dominują szarości i biele a na podłogach położona deska barlinecka. Wchodząc do mieszkania naszym oczom ukarze się biała bardzo pojemna szafa wnękowa.  Po prawej stronie od wejścia znajduje się bardzo klimatyczny salon z łukowym oknem które nadaje niezwykły charakter wnętrzu. W pomieszczaniu mamy narożną szarą sofę,  stolik, telewizor oraz piec typu koza. Na wprost salonu mieści się niezwykle przytulna i przestronna kuchnia. Meble kuchenne w jasnych kolorach i okrągły stół zapraszają do środka by usiąść napić się kawy i poplotkować. W kuchni dyskretnie schowane za szklanymi drzwiami znajduje się dodatkowe pomieszczenia na pralkę, suszarkę i piec gazowy. Przestrzeń zaprojektowana w taki sposób by była jak najbardziej funkcjonalna i praktyczna. W północnej części mieszkania usytuowana jest łazienka, sypialnia i dodatkowy pokój. Kameralna łazienka z wanną i oknem wymaga odświeżenia co daje możliwość zaprojektowana i zaaranżowania jej z własnymi potrzebami. Sypialnia ma duże łoże małżeńskie i ścianę szaf, zaprojektowana w szarościach i bieli i wyjście na balkon do którego zagląda wiosną kwitnąca grusza. Dodatkowy pokój może służyć jako gabinet, pokój gościnny bądź dziecięcy, jest niezwykle przestronny z oknami od strony wschodniej.

Do mieszkania przynależy około 20 m2 piwnica z 2 oknami. Jest niezwykle klimatyczna i bardzo przestronna może pełnić wiele funkcji być typowym pomieszczeniem gospodarczym, pracownią bądź być salą zabaw dla dzieci. Na ścianach w pomieszczeniu prawdziwa cegła, na podłodze wylewka i zasilanie.  

Na wydzielonym terenie przy kamienicy można parkować 1 auto alba bardziej wymagających osób możliwość wynajęcia garażu na przeciwko kamienicy w cenie 300zł/miesięcznie.

Prezentowane mieszkanie daje więc wiele możliwości aranżacyjnych ale i co ważne zapewnia wygodę życia z uwagi na swą świetną lokalizację w Sopocie.

Serdecznie polecam i zachęcam do rozważenia zakupu jeśli szukasz klimatycznego mieszkania właśnie w kamienicy której historia sięga aż 1906r.

Dzień otwarty


Jeśli chcesz się przekonać czy to mieszkanie jest dla Ciebie, serdecznie zapraszam na wydarzenie
dnia otwartego gdzie będziesz mógł zapoznać się z prezentowanym mieszkaniem zajrzeć w każdy jego kąt, posiedzieć we wnętrzu i zdecydować się czy  to przestrzeń jest dla Ciebie. 
Swoją obecność zgłoś pod numer 603-810-109
W dzień otwarty specjalna cena mieszkania dla odwiedzjących.